Laminace kapsová

Kapsová laminace slouží pro ochranu dokumentů proti působení vlhkosti. Jde o oboustrannou laminaci za tepla. Laminovací kapsa je vždy o trochu větší než dokument, čímž na kraji vznikne přesah lamina, takže vlhkost se nemůže dostat k dokumentu ani hranou. Toto neplatí, pokud zalaminovaný výtisk rozstříhnete na menší kusy. Všechny laminovací kapsy mají zaoblené rohy a  tloušťku 125 mic. Menší množství děláme na počkání, větší do 2 pracovních dnů. Laminujeme od malých kartiček až po velikost A3.

Cena laminace neobsahuje žádný tisk! Pokud potřebujete laminaci včetně tisku, pak klikněte na Letáky. Když tam zvolíte Povrchovou úpravu Lamino, bude použito tenké rolové lamino bez okrajů. Pokud si přejete výtisk zalaminovat s přesahem lamina přes okraj papíru (tzv. kapsové lamino), je potřeba udělat objednávku dvou produktů: letáků a kapsové laminace.

Laminace kapsová

Porovnání cen - vyplňte prosím požadované množství

Počet kusů
1. ks
2. ks
3. ks
Cena Kč bez DPH
Cena Kč s DPH
Změna cen a provedení vyhrazena. Nenajdete-li požadovanou variantu, napište nám na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte: 608 100 595.

Tuto službu nelze objednat on-line, ale pouze osobně v našich kamenných prodejnách RAFO Sekaninova 68 (zakazky@rafo.cz), Kafkova 26 (kafkova@rafo.cz) nebo Bělehradská 85 (belehradska@rafo.cz). Fyzicky tato služba probíhá v prvních dvou jmenovaných provozovnách.