RELIÉFNÍ RAZÍTKA

Reliéfní razítka jsou taková, která svůj otisk do papíru plasticky vytlačí bez použití barvy. Jde vlastně o slepotisk.

Potřebujete-li poradit, napište nám, nebo zavolejte na tel.: 608100595.
TRODAT IDEAL 1
TRODAT IDEAL 2
TRODAT IDEAL 3
Gold Labels - zlaté samolepicí hvězdičky
Red Labels - červené samolepicí hvězdičky
Silver Labels - stříbrné samolepicí hvězdičky
Nová generace reliéfního stolního razítka pro kruhový otisk průměru do 41 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.
Nová generace reliéfního stolního razítka pro kruhový otisk průměru do 51 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.
Nová generace reliéfního stolního razítka pro otisk o max. rozměru 25x50 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.
GOLD LABELS - zlaté samolepicí hvězdičky, balení = 40 ks
Red Labels - červené samolepicí hvězdičky, balení = 50 ks
Silver Labels - stříbrné samolepicí hvězdičky, balení = 50 ks

Porovnání cen

Změna cen, provedení a termínu vyhrazena. Nenajdete-li požadovanou variantu, napište nám na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte: 608 100 595.