RELIÉFNÍ RAZÍTKA

Reliéfní razítka jsou taková, která svůj otisk do papíru plasticky vytlačí bez použití barvy. Jde vlastně o slepotisk.

V případě dotazů nám prosím pište na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte na tel.: 608 100 595.
Gold Labels - zlaté samolepicí hvězdičky
Red Labels - červené samolepicí hvězdičky
Silver Labels - stříbrné samolepicí hvězdičky
TRODAT IDEAL 1
TRODAT IDEAL 2
TRODAT IDEAL 3
GOLD LABELS - zlaté samolepicí hvězdičky, balení = 40 ks
Red Labels - červené samolepicí hvězdičky, balení = 40 ks
Silver Labels - stříbrné samolepicí hvězdičky, balení = 40 ks
Nová generace reliéfního stolního razítka pro kruhový otisk průměru do 41 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyvšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.
Nová generace reliéfního stolního razítka pro kruhový otisk průměru do 51 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyvšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.
Nová generace reliéfního stolního razítka pro otisk o max. rozměru 25x50 mm na běžném kancelářském papíru do 80g/m2. Úprava povrchu: chrom v kombinaci s černou matovou barvou. Reliéfní razítko je nejen elegantním dolplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyvšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.

Porovnání cen

Změna cen, provedení a termínu vyhrazena. Nenajdete-li požadovanou variantu, napište nám na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte: 608 100 595.