Reklamní a dárkové zboží

Fotoobrazy

Fotoobrazy tiskneme na kvalitní fotoplátno 400g/m2, s výraznou lněnou strukturou. Můžete si objednat jen tisk fotky nebo obrazu na fotoplátno (bez rámu) nebo kompletní fotoobraz s napínacím dřevěným rámem (blindrámem). Tento rám má tloušťku 2 cm (u velkých rozměrů je silnější) a je plátnem obalen, po dokončení je tedy skryt.

Při výběru fotografií počítejte s tím, že fotoplátno je potistěné i na bocích rámu a kousek zasahuje i na zadní stranu, aby nevznikly nežádoucí bílé proužky na bocích. Proto potřebujeme 3 cm fotografie/obrazu na každou stranu navíc oproti čistému formátu. Pokud to Vaše fotka neumožňuje, postarají se o to naši grafici namnožením okrajových částí obrázku.

Minimální velikost strany obrazu je 20 cm, maximální velikost strany je 300 cm. Abychom mohli dodržovat příznivé výrobní termíny, držíme skladem všechny běžné rozměry rámů od 20 cm do 140 cm, po 10 cm. Atypické rozměry (např. 33x66 cm) je také možné vyrobit, počítejte však s poněkud delší výrobní lhůtou (cca 10 prac. dnů), cenu Vám spočteme na základě poptávky zde.

Formát max. 120x300
cm  x
cm
Fotoobrazy

Porovnání cen - vyplňte prosím požadované množství

Počet kusů
1. ks
2. ks
3. ks
Cena Kč bez DPH
Cena Kč s DPH
Změna cen, provedení a termínu vyhrazena. Nenajdete-li požadovanou variantu, napište nám na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte: 608 100 595.
Nyní prosím nahrajte Váš tiskový soubor (soubory), pokud nějaké máte. Pak pokračujte tlačítkem OBJEDNAT.
Nahrát soubor