Razítka

Paginýrky

Automatické číslovačky (paginýrky) Horray jsou spolehlivá celokovová číslovací razítka, která umožňují automatický posun čísla s každým úderem. Využití je všude tam, kde potřebujete očíslovat stránky, kupóny, apod. Posuv lze měnit v rozmezí 0 - 12 kopií (dle typu paginýrky), můžete tedy zvolit posun po každém úderu, nebo po každém druhém, tedy číslo bez kopie, s jednou kopií, se dvěma kopiemi, atd.

Paginýrka - samootáčecí číslovačka. Výška znaků: 4,5 mm, 10 míst.
Paginýrka - samootáčecí číslovačka. Výška znaků: 3,5 mm, 6 míst.
Paginýrka - samootáčecí číslovačka. Výška znaků: 4,5 mm, 6 míst.
Paginýrka - samootáčecí číslovačka. Výška znaků: 5,5 mm, 6 míst.
Paginýrka - samootáčecí číslovačka. Výška znaků: 4,5 mm, 8 míst.

Ruční elektronické razítko, ideální pro značení, balení a expedici menších až středních sérií výrobků. Umožňuje tisk na velké plochy kartonových a podobných obalů a - ve spojení s rychleschnocím inkoustem MP (metal + plasty) - také na nesavé materiály.
Razítko je 100% mobilní díky integrované dobíjecí baterii. Těsnění tiskové hlavy umožní užívání rychleschnoucí barvy téměř bez omezení zasycháním trysek.
Možnosti otisku: čísla nebo číslování mnoha způsoby, aktuální nebo zvolené datum a čas, volný text, grafika a logo, průběžný čárový kód nebo QR kód.
Otisk je možné vytvořit v počítači a přenést přes USB nebo Bluetooth do razítka. Možné připojení k programům na bázi Windows, systémům pro správu zboží nebo software pro tisk štítků s čárovými kódy (lze i individuálně programovat na žádost klienta).
Razítko lze objednat též s rychleschnoucí MP náplní pro tisk na nesavé materiály.
Váha razítka 950 g, tisková plocha max. 85 x 25 mm. Akumulátory umožňují bez nabití až 1000 otisků.

Elektronické paginovací a datové razítko s akumulátorem. Programovatelné přes PC. Tisk v jednom řádku až 40 znaků.

Elektronické datové razítko k tisku textu a data. Má textovou desku o rozměru 42 x 30 mm. Jeho výhody jsou: ochrana před neoprávněným použitím, heslo, čipová karta pro odlišení uživatele a další možnosti. Chronodatery jsou velmi vhodné pro místa, kde se potvrzuje příjem dokumentů a kde většinou velmi záleží na datu podání dokumentu. Datum se aktualizuje automaticky. K dispozici je i čipová karta, například pro odlišení různých uživatelů. Nastavené údaje jsou zobrazeny na  displeji.

Elektronické paginovací a datové razítko s tiskem všech tří atributů - tedy textu, data a dálkově řízeného času. Rozměr textové desky je 42x30mm. Můžete využít možnost ochrany před neoprávněným použitím, heslo, čipovou kartu pro odlišení uživatele a další možnosti. (Další levnější modely Chronodateru tisknou pouze text (model 922) nebo text a datum (model 920). ChronoDatery jsou velmi vhodné pro místa, kde se potvrzuje příjem dokumentů a kde většinou velmi záleží na datu či času "podání" takového dokumentu. Klient přijde, vloží dokument do ChronoDateru a ten jej (volitelně) automaticky označí nastaveným otiskem: není potřeba žádný obsluhující personál. Datum a čas se aktualizuje automaticky, obsahuje možnost nastavení zimního a letního času i další volby. Navíc má ochranu heslem před neoprávněným použitím. K dispozici je i čipová karta,například pro odlišení různých uživatelů. Nastavené údaje jsou zobrazeny na mini LCD displeji.

Robustní, průmyslově použitelné elektronické razítko. Volitelně tiskne pořadové číslo, datum, čas (v daných formátech), také texty (s diakritikou), loga a čárové kódy i ve víceřádkovém formátu. Jeden řádek max. 40 znaků. Náplň: MP3, rychleschnoucí ink-jet - černá. Až 20.000 otisků s jednou náplní. Balení: razítko, instalační CD-ROM pro Windows 98SE, ME2000 a XP, USB 1.1 kabel, písmo.

Paginýrka - samootáčecí číslovačka s datumem. Výška znaků: 4,5 mm, 6 míst.
Horray H16, 10 míst, 4,5mm
Horray H52, 6 míst, 3,5 mm
Horray H56, 6 míst, 4,5 mm
Horray H56, 6 míst, 5,5 mm
Horray H56, 8 míst, 4,5 mm
Reiner 1025 Jet Stamp
Reiner 798 speed-i-jet
Reiner 920 Chronodater
Reiner 925 Chronodater
Reiner 940 Speed-i-Marker
Reiner ND6K, 6míst + datum

Porovnání cen - vyplňte prosím požadované množství

Počet kusů
1. ks
2. ks
3. ks
Cena Kč bez DPH
Cena Kč s DPH
Změna cen a provedení vyhrazena. Nenajdete-li požadovanou variantu, napište nám na zakazky@rafo.cz nebo nám zavolejte: 608 100 595.
Nyní prosím nahrajte Váš tiskový soubor (soubory), pokud nějaké máte. Pak pokračujte tlačítkem OBJEDNAT.
Nahrát soubor