Razítka

Razítka vyrábíme již od roku 1990. Od roku 1991 vyrábíme hlavně razítka Trodat. Nyní jsme jedni z největších výrobců razítek Trodat v ČR a skladem máme téměř celý sortiment razítek Trodat, tedy běžná razítka Trodat Printy, robustní razítka Trodat Professional, číslovací a paginovací razítka Horray i hit budoucnosti - vícebarevná razítka Trodat Multicolor. Vyrábíme i razítka dřevěná.
Standardní výrobní doba jsou dva dny, ale děláme i razítka na počkání. Pokud se potřebujete s námi poradit, zavolejte 222 56 11 56 nebo 608 100 595 nebo nám napište. Kalkulace a objednávka online.


 

Textová razítka Trodat

Nejprodávanější razítka pro firmy

 

 

Datumová razítka Trodat

Datumovky - razítka s datumem

 

 

Razítka v tužce

Razítko v propisce, nebo-li 2 v 1

 

 

Reliéfní razítka

Ochrana dokumentů proti kopírování

 

 

Paginýrky, číslovačky Trodat

Standardní i automatická číslovací razítka

 

 

Předbarvená razítka

Možnost největších otisků

 

 

Dřevěná razítka

Pro milovníky minulého století

 

RADY JAK A KDE OBJEDNÁVAT RAZÍTKA
1. Razítka objednávejte u autorizovaného výrobce. Získáte lepší servis, lepší dodací dobu, možnost slev, uložení dat pro pozdější přiobjednávku, atd. Že jste u autorizovaného výrobce razítek zjistíte zpravidla podle Certifikátu umístěného v prodejně nebo na webové stránce.
2. Objednávejte u výrobce, který má v oboru nějakou praxi a renomé. Takový výrobce vám dokáže poradit, co je do razítka vhodné, v jaké velikosti, apod.
3. Objednávejte si taková razítka, u nichž lze později vyměnit štoček (např. razítka Trodat). Když se vám změní nějaké údaje, nebudete muset platit za celé razítko, jen za nový štoček.
4. V poslední době se vynořilo mnoho výrobců, slibujících tzv. "blesková" razítka. Na ně dávejte zvlášť pozor a vždy se ptejte, za jak dlouho od vyrobení je možné razítko použít. Víme totiž, že tato razítka se musejí napouštět barvou a pak čekat nejméně 2 hodiny, než je možné udělat otisk.
 
CO JE VHODNÉ DÁVAT DO RAZÍTKA
1. Logo - pokud jej máte. K výrobci jej doneste v kvalitní elektronické podobě - nebudete muset platit za skenování, případně další úpravy.
2. Název firmy - zpravidla se dělá větší a tučnější než ostatní řádky
3. obor činnosti firmy (např. výroba dřevěných hraček)
4. adresa vč. PSČ
5. IČ (nikoli IČO) a DIČ - na razítku být nemusí, je však výhodné, když tam je, neboť vám může ušetřit spoustu času při hledání těchto čísel
6. telefony, fax, e-mail, webové stránky - zkrátka kontaktní údaje - ušetří čas vašim zákazníkům, když se vás chtějí na něco zeptat. Otisk vašeho razítka snadno najdou třeba na poslední účtence, apod.
 
JAKOU ZVOLIT VELIKOST PÍSMA, když si chcete dodat vlastní návrh
1. pro název můžeme použít téměř jakékoliv písmo (může být i ozdobné) o velikosti 10-14 bodů, v jakékoliv tučnosti
2. pro podtitul a ostatní údaje je vhodné používat písmo v normálním řezu o velikosti minimálně 7 bodů, lepší je však 8. To proto, že otisk razítka se trochu rozpíjí, není zkrátka tak dokonalý jako např. výtisk z laserové tiskárny. V žádném případě nepoužívejte tučný (bold) řez! Hrozí nebezpečí "zalévání" některých písmenek a číslic (nepoznáte pak šestku od osmičky viz. obrázek vpravo). Rovněž není vhodné použít ozdobné písmo - bývá méně čitelné.
 

 

 

 


RAFO vizitky, razítka, tisk, Praha 2 - Nusle, Sekaninova 68, tel.: 222 56 11 56 . . . . . . RAFO papírnictví, Praha 2, Jaromírova 55, tel.: 222 56 11 36 . . . . . . © Copyright RAFO s.r.o., všechna práva vyhrazena

Digitální tisk Kancelářské potřeby Papírnictví Praha Razítka Samolepky Školní batohy Trička bez potisku Vizitky Mapa stránek Cybergenics.cz - e-shop